| Ursu_Denisa_1995 a întrebat:

Buna dimineața.Acum o luna am fost la control la ginecolog in Romania din cauza durerilor de ovare care nu imi dadeau pace..Doctorita a spus ca sunt racita ( Anexita) mi-a facut di testul la secretie si a zis ca am si o infectie pentru infectie am luat tratament aici in germnaia cand am fost la control si mi-a zis doctorul. Doctorita din Romania mi-a dat tratament antibiotic supozitoare inca o pastila.Toate bune si frumoase nu mai aveam asa dureri pana cand am fost la piscina apa fiind calda si de atunci am iarasi dureri am dureri si in timpul actului sexual niste dureri insuportabile nu pot avea relati sexuale cu sotul meu ca stau si ma gandesc si imi este frica sa nu am dureri Ce pot face? Pe 17 oct.am programare la doctor aici in Germania unde locuiesc. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SilviaPunct a răspuns:

Cred ca supozitoarele acelea erau de fapt ovule. Au aceeasi forma. Cum le-ai administrat: intravaginal sau intrarectal?

| Ursu_Denisa_1995 explică (pentru SilviaPunct):

Intrarectal...am citit prospectul si asa spunea erau supozitoare asa scrie pe prospect

| Ursu_Denisa_1995 explică (pentru SilviaPunct):

Si in momentul acesta am dureri de ovare supozitoarele le-am administrat intrarectal asa scrie pe prospect..erau supozitoare