| Leena15 a întrebat:

Buna dimineata.
Are cineva idee care este programul de eliberare a rezultatelor histopatologice la spitalul militar Bucuresti? Si daca pot fi luate de alta persoana, o ruda de exemplu.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se spune ziua cand se elibereaza rezultatele, dupa ce faci analizele.

| Leena15 explică (pentru darrio2007):

Mi s-a spus 2-3 saptamani. Daca stiam cu exactitate cand trebuie sa le iau si ce program au la laborator nu mai intrebam...

| darrio2007 a răspuns (pentru Leena15):

Atunci te duci peste 2-3 saptamani, cum ti s-a spus. Nu este cu exactitate dar e ceva, totusi. Ti le poate lua si altcineva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai numarul lor de telefon, suna i luni si intreaba i, ei stiu cel mai bine cand i ti vor iesii analizele, si de preferat ar fi sa mergi tu sa le scoti, ca daca e medicul acolo sa ti le si citeasca sa ti spună ce ai.