| Mia999 a întrebat:

Buna dimineata.aseara imi era greata si ma durea capul.toata noaptea am vomitat si am facut si diaree. orice mancam vomitam..astazi de dimineata.mi-am mai revenit insa tot am acea stare de greata, ma dor oasele ingrozitor, si imi simt capul "greu". cand stau in pat nu am aceea stare de greata, dar cand il ridic de pe perna ma simt obosita si revine acea stare de voma. Un sfat? Aveti idee despre ce este vorba? multumesc. ofer funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Winchester308 a răspuns:

Du-te la un medic.Cam naspa durerile de cap insotite de stari de voma.

| arina30 a răspuns:

E posibil de la soare

| secret19888 a răspuns:

Ai stat la soare? e posibil sa fi facut insolatie...du-te la medic! happy