| YoungBoys98 a întrebat:

Buna dimineata! Duminica dupa fotbal,am observat pe brat,unde am o alunita maro plata,ca intr.un colt mi.a iesit o bubita rosie,daca apasam pe ea,isi pierdea din culoare. Asa bubite am mai avut,si pe alunita odata. E ceva ok, dupa 5 zile a mai disparut, dar tot se vede putin. Sa consult un doctor sau se vindeca de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Catalin44Ht a răspuns:

Ar trebui sa fi mai atent cu igiena.

| YoungBoys98 explică (pentru Catalin44Ht):

Decat sa vii sa iti bati ***, mai bine canta la alta masa.