| Annelisee a întrebat:

Buna dimineata. Nu stiti ceva remedii naturale sau geluri/creme pentru vergeturi. Mi-au aparut pe picioare foarte putine, sunt rosii si am auzit ca scapi de ele acuma mai bine decat camd sunt albe. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimghost a răspuns:

Iti recomand bio-oil. Este foarte bun, dar poti incerca si cu unt de cacao.

2 răspunsuri:
| Anonimghost a răspuns:

Este in jur de 50 lei.

| Annelisee explică:

Nu stiti care este pretul in farmacii?