| albastrel a întrebat:

Ma ingras si slabesc foarte repede...intr-o saptamana am pus 4 kg pe mine si tot intr-o saptamana le-am dat jos... din cauza asta mi-au aparut cateva vergeturi pe picioare...nu se vad decat daca te uiti foarte atent...problema este ca nu am simt eu foarte bine stiindu-le ca le am... Ce metode naturale stiti pentru a scapa de ele? in creme nu prea am incredere...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scapi, doar ca trebuie sa te intretii de acum inainte si sa nu iti mai apara altele.trebuie sa faci masaj zilnic cu o crema foarte hidratanta sau cu ulei de bebe, pe tot corpul. dar zilnic si evita fluctuatiile in greutate.

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi de ele, dar am auzit ca daca amesteci zatul de cafea si 3 linguri cu ulei de masline si te dai in zona vergeturilor, nu o sa se mai cunoasca deloc big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mumoasa am incercat si eu dar la mine nu a dat rezultat.

| Gise a răspuns:

Pai ai slabit sau te-ai ingrasat dintr-o data