| Ana287 a întrebat:

Buna dimineata TPU
Am si eu o intrebare, de ce in fiecare dimineata doar ce ma ridic din pat imi curge din vagin ceva alb gros si urat mirositor? Tin sa va spun ca sunt insarcinata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai o infectie urata, care poate afecta copilul.
Fugi la medicul tau ginecolog!

| Ana287 explică (pentru Bula):

Pai si de ce imi curge doar dimineata?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ana287):

Doctorul stie, ce zici il intrebi?

| Bula a răspuns (pentru Ana287):

Se aduna in cursul noptii.

| Bizon95 a răspuns:

Din cate stiu eu infectia urinara/vaginala e cea mai grava problema comuna (apare la multe femei) care o poti avea in timpul sarcinii
poate afecta copilul, poate sa duca la moartea copilului si chiar a ta

in locul tau m-as imbraca si m-as duce la ginecolog ACUM, cu taxiul daca nu are cine sa te duca

| Demidol a răspuns:

Esti insarcinata, ai infectie si stai pe TPU in loc sa mergi la medic? Infectia ta se va transmite copilului. Si probabil ii va crea boli/malformatii ce nu vor putea fi tratate.