| Alecso_Alecso_1995 a întrebat:

Bună dimineața TPU cine stie un centru de analize medicale din sector 5 si daca stiti si aţi mai fost poate imi spuneţi niște prețuri la EKG si o radiografie la plămâni, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Synevo Romania Sebastian

Laborator medical · E, parter,, Strada Mihail Sebastian 23
Dar este inchis astăzi.
https://www.synevo.ro/noul-centru-de-recoltare-synevo-bucuresti-sebastian/
Preț 64 lei EKG
Radiografia pulmonara 120 lei

| Alecso_Alecso_1995 explică (pentru Elena9328):

Si daca e sa se gaseasca ceva ma anunţă sau trebuie sa ma duc cu ele la medicul de familie?

| Elena9328 a răspuns (pentru Alecso_Alecso_1995):

Te anunță, normal. Lași numărul de telefon. O sa ți spună ei ce si cum când te duci.