| Crisstinayy12 a întrebat:

Din 25 iulie am niste ticuri si as vrea sa scap de ele. Si tatal meu are ticuri si le face incontinuu. S-ar putea sa fiu si eu la fel? Daca ma concentrez sa nu le fac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Fix din 25 iulie ți-au apărut ticurile? Mi se pare foarte bizar, având în vedere că de regulă ticurile apar și se consolidează în perioade lungi timp.

Este ca și cum ai spune "mi-a crescut părul pe 13 septembrie la ora 14:51".