| BlondaBă a întrebat:

Buna din nou laughing. Tot eu phbbbbt! Peste o luna se face radiografia la plamani la noi la scoala si as vrea sa stiu daca se va vede fumul de tigara daca :

1. am fumat un an ( o tigara pe zi )
2. fac aproape toate sporturile, merg la sala, la zumba.
3. luna asta nu voi mai fuma deloc
4. beau lapte in jur de 0.5 l / zi timp de o luna.

Voi ce ziceti se va vedea? :-s
Funda :-(!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se va vedea nimic[ai incredere]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se vede fumul orice ai face, o să se vadă că ai fumat.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Da se vad mici modificari; dar efotul tau merita din plin sa te detoxifici, minunat ar fi sa uiti de tot de tigari.

| Flaviia16 a răspuns:

Se vede orice ai face happy
Eu fumez doar pasiv cand merg undeva si tot s-a vazut happy
Se vede si daca ai fumat doar 2 tigari in viata ta

| vartolome1 a răspuns:

Bea si bors, curata bine plamanii si rinichii! Dar e posibil sa nu se vada daca tu spui ca fumai doar o tigara.

| aKylie a răspuns:

Se vede automat daca ai tras in plamani, nu conteaza cat ai fumat, dar ai fumat.
Nu conteaza ce bei sau ce mananci, mancarea si bauturile nu se duc in plamani.
O sa se vada fumul indiferent cat de putin este; daca vrei sa nu afle parintii tai poti sa te duci la detoxificare, bine, depinde cati ani ai si daca ai cum.

| Hihiii a răspuns:

Ma nu stiu, nu cred. dar de ce va face radiografie?