| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare:credeti ca am patit ceva daca am tras fara sa vreau fumul de tigara in piept(fumat pasiv) un prieten fuma si eu din greseala am tras o gura mare de aer si am inhalat tot fumul acela in plamani, astept raspunsuri serioase, multumesc

2 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Eu fumez de 3 ani si nu am patit absolut nimic, de la un singur fum nu are ce sa se intample, deci succes!

| denisa27 a răspuns:

Nu,nu cred ca patesti nimichappy. Stai linistita ca nu o sa te apuci de fumat, de la putin fumwinking