| Silviu213 a întrebat:

Buna dintr-un timp am niste simptome Dureri de cap greata imi amoreste mana ameteli

Imi puteti spune daca e o boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Daca i-ti amorteste mana stanga s-ar putea sa ai probleme cu tensiunea si cu inima.Trebuie sa iei problema in serios si sa iti faci niste investigatii.

| giony54 a răspuns:

Da este o raceala la vertebrele cervicale si nu se iriga cu sange capul.Mergi la medic.

| georgeta27 a răspuns:

Mai bine mergi la medic.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor, sigur s-a intamplat ceva!