| ovidiu91 a întrebat:

Nu era virgina, dar problema e ca are ameteli si ii e greata si in acelasi timp si dureri, deci cate sanse sunt de a fii insarcinata

6 răspunsuri:
| MonkeyBoss a răspuns:

Nu au nicio treaba faptul ca a fost virginia, cu contactul sexual neprotejat. Exista riscul de a fi ramas insarcinata.

| olian a răspuns:

Mari sanse! frate ce aveti nu stiti sa face-ti sex? ce naiba! cu copii nu e de joaca, cumparai un test de la farmacie si te vei convinge daca vei fi parinte!

| ioana12345 a răspuns:

Sa ne dai si noua vestea cea mare da e; x!

| Devilicii a răspuns:

80% Incercati un test de sarcina.

| vasilebog01 a răspuns:

Pai daca are greturi, ameteli si dureri cam existia toate sansele sa fie insarcinata.Dar totusi cumpara-ti un test de sarcina si veti fi lamuriti.

| sandrita25 a răspuns:

Cel mai sigur e sa faca un test de sarcina, asa cum a spus si Devilicii, insa eu am o coleaga care tot asa se simtea ametita si avea greturi ba chiar a si vomitat si-a facut un test de sarcina si a iesit negativ, cel mai probabil avea o cadere de calciu.Bafta in descoperirea adevaruluiwinking