| Anonima11232 a întrebat:

Bună dragilor, am o întrebare. De ce cand ma gândesc la diverse lucruri izbucnesc in plâns.
Cum ar fi, cand ma gândesc la iubitul meu,, cand ma enervez, cand ma gândesc la familie, cand sunt supărata...
Mai ales cand sunt singura acasa, plâng

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Nu e nimic rău în a plânge. Descarcă-te și mergi mai departe. Fiecare își procesează emoțiile în felul lui.

| Lukasssz a răspuns:

Esti emotiva

| Yuoia a răspuns:

Stai prost cu nervii.
Fa bine si mergi la medic.

| itachi23 a răspuns:

Probabil asa ești tu mai sensibila, încearcă sa te gândești la lucruri care sa te facă sa te simți bine și sa nu plângi