| fetita97 a întrebat:

Buna e ok sa am 1.71 si 61 kg? adica as zice ca e ok
dar de ce par mai grasasad? am 75-76 talie, o coapsa 55 cm, chiar sunt plinuta, de as avea 50 kg...desigur lucrez la astalaughing am renuntat la dulciuri, dupa ora 18 nu mananc, sucuri nu, paine nu, si vreau sa incep sa alerg dimineata 20 min, poate adaug si exercitii pentru abdomen credeti ca am vreo sansa sa ajung in 2 luni jum la 50 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Katy20Kaithleen a răspuns:

E foarte bine
la 1.70 e foarte bine sa ai intre 55-60-65 kg

| porumbitza a răspuns:

Este posibil dar nu-ti pot garanta asta. 11kg in 2 luni jumatate. oricum succes!