| fetita97 a întrebat:

Buna e bine sa am 1.71 si 61 kg? adica as zice ca e ok
dar de ce par mai grasasad? am 75-76 talie, o coapsa 55 cm, chiar sunt plinuta, de as avea 50 kg...desigur lucrez la astalaughing am renuntat la dulciuri, dupa ora 18 nu mananc, sucuri nu, paine nu, si vreau sa incep sa alerg dimineata 20 min, poate adaug si exercitii pentru abdomen credeti ca am vreo sansa sa ajung in 2 luni jum la 50 kg?

2 răspunsuri:
| flor1ana a răspuns:

Eu nu consider ca esti grasa. Poate doar sa iti modelezi corpul. Eu consider ca ai picioarele frumoase (55 cm coapsa). Talia trebuie doar sa ti-o modelezi si cam atat... Incearca tae bo. Iti zic din propria experienta happy

| Cris_6340 a răspuns:

Eu una cred ca ai sansewinking
Successmug