| ajutor321 a întrebat:

Bună...este adevărat cu cât ții mai mult mâinile în apă acestea vor crește mai repede? Dacă da, în cât timp vor apărea primele rezultate și cam cât ar crește într-o săptămână? Ofer fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai daca te consideri copac, in rest nu.

| Iote a răspuns:

Nu este nimic adevarat!
Daca ar fi adevarat, cei care isi fac bai/dusuri zilnic, ar avea mainile mai lungi decat tot corpul.

| florin926481f a răspuns:

Nu este adevarat.

Răspuns utilizator avertizat