| KoWalSky a întrebat:

Vreau sa imi creasca parul cat mai repede, asa ca ma dau cu ulei de ricin de 3 ori pe saptamana (asa scrie pe reteta sa fac). In cat timp vor aparea rezultate vizibile? Daca ma dau zilnic creste mai repede?

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Nu exista leacuri din astea minune, care îţi fac părul să crească prea mult. întradevăr uleiul de ricin e bun pentru creşterea părului, dar nu ştiu la ce rezultate te aştepţi tu. Nu, nu îţi va creşte mai repede dacă te dai zilnic, e important să te dai exact cum scrie pe reţetă.
ÎÎn leg. cu rezultatele. Depinde de câţi cm ştii tu că îţi cresc pe lună. Cu uleiul de ricin, îţi creşte cam 1 cm în plus. Depinde de fiecare. Ideea e că, pentru a sesiza diferenţa, trebuie. să ştii cât îţi creşte în mod normal.
Şi, repet, nu te aştepta la minuni. xD

1 răspuns:
| TheOriginalUser a răspuns:

Pai nu vor aparea rezultatele asa peste noapte dar este bine ce facihappy
uleiul de ricin nu numai ca face parul sa creasca mai repede dar il si indesestewinking

rezultatele cred ca vor aparea abia peste 2 lunibig grin