| maria_gh a întrebat:

Care este senzatia pe care o simte femeia care si-a facut marire de sani? Este la fel ca inainte? Partenerul simte ca am operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...nu fi prostuta! Cei mici sunt mai sensibili, in compensatie, crede-ma ti-o spun din exp pr. citeste mai multe, invata sa te porti, fii mai feminina, etc +k, logic, daca doar aia sunt polul atractiei, doar pentru ei sa te vrea? Cugeta serios si mai scrie-ne! Succes! Psiho

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu ce simte femeia, dar daca atingi un san operat simti clar ca are o consistenta anormala. In plus, daca te uiti atent se vad cicatricile. O persoana cu ochiul antrenat vede si anomaliile de raport intre san si mamelon (mamelonul ramane prea mic in raport cu sanul).

cristian
| cristian a răspuns:

Daca nu si-a pus silicoane si la creier atunci nu va avea nici o senzatie intrucat craniul este gol.

| DianaS33 a răspuns:

Eu m-am operat la Silvia Stanculescu, este un medic foarte bun, care-ti va raspunde la toate intrebarile!