| Chichi155 a întrebat:

Eu as vrea sa slabesc cateva kg, dar sunt innebunita dupa dulciuri, imi puteti recomanda alimente gustoase cu putine calorii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Misteriosulboschet a răspuns:

Incearca batoanele musli cu ciocolata sau fructe.Sau salata de fructe.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi pe o alimentaţie săracă în calorii, în care să intre şi mişcare zilnică. Te pup!

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro

| anitutamicuta a răspuns:

Poti manca fructe daca tot esti asa inebunita dupa ciocolata