| Mihaela2001 a întrebat:

eu ma o boala sau ceva care e de natura neurologica. din pacate nu mai stiu cum ii zice si vreau sa ma interesez (ceva cu P laughing ). ca 'sinonim' va dau urmatoarele:
-am dureri mari de cap (in ultimul an s-au transformat in impresia ca se misca casa cu mine);
-mama mi-a zis ca am in cap o 'biluta' care cand se agita ma doare capul
- nu se poate trata in Romania (am ajuns in franta din cauza asta)
- un doctor (cel francez) i-a zis mamei mele ca as trebui operata
-o doctorita care ma tine sub supraveghere ii zice mereu mamei mele ca ar trebui sa vorbeasca cu un neurolog

din astea eu inteleg ca e grav dar mma nu vrea sa ma ingrijoreze.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Posibil spondiloza cervicala

| Mihaela2001 explică (pentru vangaelis):

Nu... incepe cu p si e la cap.