| sillvana a întrebat:

Buna,eu pana acum nu am crezut ca este o problema dar incep sa ma ingrijorez si vreau sa ascult si parerile voastre. Petele maro in zona genitala sunt o problema? Si se intind putin pe picior. Va rog mult lamuriti-ma si pe mine. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pai noi de unde sa stim cum arata ''petele maro'' ca sa putem macar sa-ti dam idee cam ce-ar putea fi
Cel mai probabil este o dermatita de contact.

| Darkmagic a răspuns:

Ar trebui sa te examineze un medic dermatolog, indiferent de parerile noastre.
Mai clar:
Niciun raspuns primit aici nu-ti rezolva problema daca nu te vede un medic. happy