| Florentina_Flory_1992 a întrebat:

Eu si soțul suntem incompatibili la sânge, eu 01 el b 3, si sunt însărcinată. Ni s-a recomandat sa mergem la spitalul de hematologie. Ce analize vom face acolo? Si întrebarea a doua: daca am asigurare de sănătate, pot sa ma duc la orice spital de stat pentru analize de gravida? Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Despre analize poti sa citesti aici:
http://rhnegativ.wordpress.com/analize-medicale-2
Stai linistita, ceea ce citesti in general mi mult te sperie. Multe cupluri au trecut prin asa ceva si a fost totul OK. Si eu fac parte dintr-un astfel de cuplu.