| andrei755 a întrebat:

Buna eu sunt biker. in timpul liber ma simt bine mai precis nu ma doare capul. dar cand ma dau tare cu bikeu incepe sa ma doara capul de ce? eu zic ca ma doare deoarece ma zdrangane mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MoruAndrei a răspuns:

Petreci cumva prea mult timp în casă şi mai ales în faţa TV-ului sau a PC-ului?

| andrei755 explică (pentru MoruAndrei):

Pai cam da laughing deci nu am de ce sa ma ingrijorez?

| MoruAndrei a răspuns (pentru andrei755):

Nu, doar ieşi mai des pe afară. Eşti sensibil la lumină.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
S-ar putea din cauza ca te zdrangane mult.
Te pup!