| violeta_5562 a întrebat:

Buna fete lor as vrea sa va intreb daca stie cineva un tratament pentru maini si picioare reci va multumesc din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ginko biloba de la magazinele de produse naturiste.

2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Am avut aceeasi problema, ba chiar unghiile mi se albastreau daca stateam prea mult pe loc.La mine a functionat cu multa miscare, mergeam la aerobic de 3 ori pe saptamana, faceam sauna si luam un supliment cu ginko http://aloeveraforever.ro/produse/suplimente-nutritive/forever-ginkgo-plus. Am scapat de aceasta problema total dupa sarcina, nu stiu de ce dar la mine a fost asa. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reflexoterapia rezolva problema