| alinaa765 a întrebat:

Intrebare pentru oamenii anxiosi… Cat tine depersonalizarea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toata viata tine, daca nu mergi constant la psihiatru si nu iei medicatie serioasa.

| ioana748 a răspuns:

Cat vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ține mai puțin de un an, până ajungi la bipolaritate.

| alinaa765 explică (pentru anonim_4396):

Adica mai exact? Care este legatura intre ele

Răspuns utilizator avertizat