| Jiga_Alexandra_1995 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o problema. De 2 luni menstruatia ma tine in jur de 3 zile si vine putin ....am făcut un test de sarcina luna trecută dar a iesit negativ...Ce ma sfătuiți să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

E ceva normal ca menstruatia sa tina 3 zile la unele fete, considerate norocoasa.

| BigSmokeJunior a răspuns:

Buna! Este normal! Nu toate femeile au ciclu pentru o saptamana. Si cum a zis si Amneiss, considerate norocoasa