| sabynutza a întrebat:

Fetelor ati folosit tratamente pentru marirea sanilor?
Ce rezultate ati avut?
Si ce tratament ati folosit?
Eu am 17 ani si sunt foarte suparata din cauza faptului ca am sanii extrem de mici, ii am cat o fata de 11 ani, iar corpul meu e normal, am ciclul menstrual regulat si nici o problema de sanatate.Am plans de ff multe ori din cauza astacrying mai ales ca fata care mi-a "furat" prietenul avea sanii mari, desi era mai urata ca mine si sunt si acum impreunacrying
Nu am la cine sa mai apelez va rog sa ma ajutaticrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deea_4962 a răspuns:

Incearca sa ai un program de masa, adica in fiacare zi sa mananci la aceleasi ore, pentru ca o sa iei putin in greutatehee hee

Si...nu sanii sunt cei mai importanti la o fata, ori cu o pereche de sani mai mari, ori cu una mai mica tot tu esti!

9 răspunsuri:
| Jonsdottir a răspuns:

Si la ce iti trebuie sani mari? laughing in fine, scria intr-un ziar ceva cu pudra de marar sau cv de genu' straight face

By Dy
Xo~Xo

| Roxana_6190 a răspuns:

BreastActives este o crema pentru a marii sanii. dar nu cred ca iti trebuie pentru ca daca un baiat te paraseste pentru o fata cu sanii mari inseamna ca nu era de nasul tau! Trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti! A...si sa nu iti pui silicoane ca. te bat cu mana mea...alea fac numai sa arati ca un balon treaba ta fa ce vrei!

| viking a răspuns:

Cine te place te place asa cum esti. Daca prietenul tau a plecat dupa o pereche de tate considera-te norocoasa ca ai scapat de el.

| msgirl a răspuns:

BreastActives este o crema pentru marirea sanilor...winking big grin dar niciodata sa nu t gandesti k un baiat nu t plc k ai sanii mici... daca t iubeste cu adevarat nu-i va pasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pentru asta plangi...esti slaba! Inceteaza cu prosteala si nu-ti fa un complex din asta! Vroiai sa fi cu un baiat care nu vede mai departe de o perache de sani? Glumesti... Dca te afecteaza chiar asa de tare o sa iti spun un secret naturist:semintele de marar.Mai depate te interesezi tu!

| Ionut19 a răspuns:

Sora mea a cumparat niste pastile de pe http://breastfast.ro/.

| aanila a răspuns:

Buna, din cate stiu eu cremele si licorile pe baza de marar sunt eficiente. Eventual mananca mai mult marar, e natural. Poti sa-ti pui intr-o jardiniera pe balcon sa ai si iarna si mananca in salate, iar acum ca e vara incearca tocanita de marar.

| georgiana54 a răspuns:

Si eu am sanii mici, dar in prezent urmez un tratament cu Breastfast. Am gasit suplimentele pe internet. Cine vrea sa afle mai multe despre ei poate intra aici http://breastfast.ro/articole/pentru-a-avea-xxl-bust-cumpara-breastfast/