| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cunoasteti tratamente naturiste, diverse uleiuri, creme sau chiar si pastile pentru marirea sanilor care pentru voi au dat rezultate? Am ajuns la varsta de 19 ani iar sanii mei nu au crescut indeajuns, mi-as dori sa am o cupa mai mare dar multa lume ma descurajeaza spunandu-mi ca daca pana la varsta asta nu mi-au crescut mai mari, asa raman. Sunt destul de complexata de marimea sanilor mei dar nu as vrea sa apelez la chirurgie plastica. Cat este mit si cat adevarat? Ce sfaturi imi puteti da? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| ubox7007 a răspuns:

Nu exista ceea ce cauti, un lucru pe care l-ai putea face este sa te ingrasi sau operatie. Dar nimanui nu ii pasa de marimea sanilor tai, macar nu baietilor cu mine care sunt si cuminti.