| sabynutza a întrebat:

Fetelor ati folosit tratamente pentru marirea sanilor? Ce rezultate ati avut? Si ce tratament ati folosit? Eu am 17 ani si sunt foarte suparata din cauza faptului ca am sanii extrem de mici, ii am cat o fata de 11 ani, iar corpul meu e normal, am ciclul menstrual regulat si nici o problema de sanatate.Am plans de ff multe ori din cauza astacrying mai ales ca fata care mi-a "furat" prietenul avea sanii mari, desi era mai urata ca mine si sunt si acum impreunacrying Nu am la cine sa mai apelez va rog sa ma ajutaticrying

4 răspunsuri:
| caramelitamia a răspuns:

Atunci prietenul tau, adica fostul, este un cocalar dobitoc. bucura'te ca ai scapat de el! daca lui numa' sanii conteza, treaba lui.

| Aries90 a răspuns:

Dar nu sunt sanii tot ce conteaza. Daca te deranjeaza atat de mult, foloseste trucuri ca sa para mai mari. eventual sutiene cu buretsel. Imbraca`te in culori deschise si niciodata in bluze de culoare uni, ci cu modele marunte, volanase etc... Si fii sigura ca vei gasi pe cineva care sa te iubeasca asa cu mesti si pentru ceea ce esti, nu pentru marimea sanilor tai.

| den a răspuns:

Uneori nu conteaza asa mult aspectul...incearca sutiene cu burete daca te simti bine cu ele... daca nu. e mai bine sa fii uhappy...baieti mai sunt

| ejaxz a răspuns:

Stai linistita si accepta-te asa cum esti.Fiecare efrumosin felul lui.