| anonimaaaaaa1234 a întrebat:

Buna fetelor si tuturor celor de pe TPU! :* :*
Fetelor ce absorbante imi recomandati pentru prima menstruatie?!batting eyelashes
Nu o am abundenta.O am normal. laughing :*
? care sa fie?
evry day sensitive? cum sunt pentru prima menstruatie?! :*
dau fundita! :* :* :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Eu folosesc Bella Perfecta Violet http://www.bella.ro/ro_RO/product/bella-perfecta-violet-4 Sunt catifelate si parfumate. Am folosit si eu Always dar acum sunt innebunita dupa cele de la Bella. Ma simt uscata mereu cu ele. :D

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand always

| Madayna a răspuns:

Eu una folosesc Always, iar cand e mai abundent folosesc Always Night.

| Kirito21 a răspuns:

Always Platinum si daca nu ai abundent sa fie normal plus (de 4 picaturi).

| SpeșălGirl a răspuns:

Eu folosesc Always.De acum o sa imi cumpar Always platinum pentru ca sunt lungi, absorb bine, mai pe scurt, sunt de calitate.Insa am auzit ca si cele de la Bella sunt foarte bune, cica te simti mai comod cu elethinking