| babyloving a întrebat:

La prima menstruatie, ce absorbante always trebuie sa folosesti?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă fluxul menstrual este mai puțin abundent, poți folosi absorbante mai subțiri și mai mici.
În caz contrar, cumpără absorbante mai groase și mai mari, ca să fii sigură că nu o să ai probleme.
Baftă!

| mona a răspuns:

Ziua normale, noaptea super plus sau de noapte

| h3r a răspuns:

Buna. Te referi la prima menstruatie sau doar la primele zile?! Daca te referi la prima varianta, ei bine nu conteaza ce tampoane folosesti, ci doar sa le schimbi regulat, totusi... de obicei nu vine mult. Insa daca e vorba de primele zile, poti sa folosesti always night si pe timp de zi, te ajuta foarte mult si sunt destul de bune. Sau always normal, ma rog... Take care.

| Crucified a răspuns:

Si ce treaba are cu Dragoste si Sex? laughing

| Annalina99 a răspuns:

Buna.
Pai mie prima oara mi-a venit destul de mult.Eu intotdeauna folosesc cu 4 picaturi [cele portocalii].