| OkAyAn a întrebat:

Bună!
Fumez de cam 1luna jumate nu mai stiu sigur dar nu am ajuns la 2 luni cu siguranta!
As vrea sa stiu daca după atata timp se observa la analize!
Si as vrea sa stiu la ce analize se observa cel mai bine si la care nu!
Si parca la analizele de sange nu se observa nicotina nu?! Sau la care analize de observa ca ai nicotină in organism!?
Va rog sa fiti cat mai expliciti!
FUNDA RĂSPUNSULUI BUN!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La analizele de sange nu se observa, insa la o raza la plamani se observa, poate chiar si la o banala ascultare a plamanilor

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

In numele lu JIZZ-US apuca-te de fumat cand esti independent si nu-ti mai e frica de maicata si tactu.

| xBlindBeauty a răspuns:

Nu se gaseste in analizele de sange, la mine si-a dat seama cand ma ascultat la plamani.