| anonim_4396 a întrebat:

Ieri nu am mancat cam nimic ca nu mi-era foame si apoi mi s-a facut foame si nu puteam manca, dupa ce inghiteam mancarea parca imi vedea sa vars. In noaptea asta nu am putut sa adorm, m-am culcat la 2 si m-am trezit la 5:30 si mi-era foarte cald si transpirat si acum dimineata tot nu prea pot manca. Cred ca am avut febra. Ma poate cineva ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ai luat cumva vreun medicament fara prescriptie medicala?

| IrimieRaluca a răspuns:

Alte simptome? Tuse, raceala? Sau ai mancat ceva ce nu ti-a cazut bine? De ce nu folosesti un termometru sa vezi exact cum stau lucrurile?

| introduaicinumele a răspuns:

Ma simt acum mai bine. Am mancat incet. Apoi am adormit vreo 4 ore si ma simt mai bine. Multumesc de raspunsuri!

| Popintinio a răspuns:

Ai avut febra

| EvilThoughts a răspuns:

Poate ai mancat ceva ce nu ti-a placut cu forta. Oricum ar fi, nu mai sta nemancata ca o sa te imbolnavesti.Si eu faceam aceeeasi prostie pana intr-o zi cand mi s-a facut atat de rau ca nu mai puteam manca nimic. Urmatoarele 2 zile au fost un chin.Mananca la timp.Nu sari peste mese(mai ales micul dejun).
Ai grija. Daca ti se intampla mai des asa...cel mai bine ar fi sa te duci la un doctorwinking. Ciao:*