| CsGo1234567 a întrebat:

Ieri am postat ca ma doare coasta probabil o am fisurata DAR in dimineata asta m-am trezit si am mancat ceva problema e ca m-am si speriat sa atunci. Cand inghit simt ca ma arde, ca ma apsa ceva (sau cand beau ceva apa, suc,) spuneti-mi va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Coastă fisurată și incendii plus apăsari plus prin 2017 dureri când te pui/ridici din pat, sub stomac credeai "ca dicatul sau intestinele? ar putea avea legatura cu parul de pisica?"
- sunt indicii clare de plictiseală. Du-te pe afară și fă o plimbare, uite ce senin este