| godzila007 a întrebat:

Ieri dimineata si azi dimimeata inaine de a urina mi-a iesit un lichid alb spre galben, din cate am citit pe net poate fii gonoree, aveti idee daca ar putea fi altceva? O simpla infectie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut sex neprotejat, da poate fii gonoree... si te sfatuiesc sa zbori la medicul de dermato-venerice ca sa-ti faci analize medicale si tratament.

| MihaiNicu23 a răspuns:

O infectie este poate fi sculament.

| godzila007 explică (pentru MihaiNicu23):

Sculamentul nu e tot gonoree? La ce medic trebuie sa ma prezint? Dermatolog? Venerolog? Imi poti da o idee?

| ziftode a răspuns:

Nu conteaza ce e, NORMAL NU E, asa mergi la medicul de familie, el o sa iti dea trimitere la medicul specialist care trebuie