| dobinciucI a întrebat:

Ieri m-am lovit puternic la picior si de atunci pana astazi simt o durere cand indoi piciorul si imi este foarte greu la mers din cauza durerii. Daca nu indoi piciorul nu simt nici o durere la genunchi. E posibil sa fie ceva deplasat la genunchi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e posibil daca zici ca te doare asa tare, mergi mai bine la un doctor si faci o radiografie.Nu sta asa, sa nu se agraveze.Multa sanatate iti doresc.

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Cere sfatul unui medic, si iti pot recomanda o tratare buna. Incearca puterea magnetica, de exemplu citeste mai multe despre banda magnetica knee active. happy

| AlexandruLefter a răspuns:

Daca te-ai lovit la genunchi, probabil este doar o contuzie care doare doar cand indoi genunchiul. Aplica gheata de cateva ori pe zi si va disparea durerea. Daca ai dubii ca ligamentele pot fi implicate, mergi la un ortoped sa te vada. https://www.topkineto.ro