| anonima6nskwkkwq7 a întrebat:

Bună! Ieri mi-am făcut vaccinul împotriva cancerului de Col uterin (HPV) au apărut reacții adverse încât am mers la spital, iar acolo mi-au făcut ceva perfuzii… Vreau să menționez ca sunt la menstruație de 3 zile iar aseară de când am avut perfuziile nu mai am menstruație deloc… Aveți idee ce s-a întâmplat si de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Pai caută prospectul vaccinului pe internet și uită-te la reacțiile adverse scrise acolo, dar oricum, asta trebuia să faci înainte ca să nu te sperii în cazul unei reacții adverse. Oricum, reacția aceea a dispărut acum, deci nu trebuie sa îți mai faci griji; a fost ceva de moment.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De la reactiile adverse ale vaccinului!