| angelwithgreeneyes a întrebat:

ieri mi-au aparut multe bubite pe frunte seamana cu cosurile
ma mananca cateodata si ma si doare
tata mi-a zis ca e o boala ca a cunoscut el pe cineva care a avut de la kinele ei din casa
(eu am fost la tara acum 3-4 zile si m-am jukt cu kinii)
dar sunt bine ingrijiti
daca a mai avut cineva boala asta sa imi spuna si mie

vot la toata lumea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

straight face Nu e de la caine, te asigurstraight face
Ar fi trebuit sa fiu PLINA de bube din cap pana in picioare la cati caini am avut si apoi tatal tau a zis asta ca sa te sperie.
Lasale ca am avut, nu stiu daca chiar cum ai tu dar mi-au trecut intr-o spatamana, daca nu vrei sa le ai pana incepe scoala da cu crema de galbenele pe ele si incearca sa te speli foarte des pe fata si se vor retrage.
Sanatatewinking

| ICanSeeAll a răspuns:

Poate ti-au iesit de la mancare. Gandeste-te. Eu mai pateam asa de la capsuni.