| Cristle a întrebat:

Ieri toata ziua am avut o stare de rau, somnolenta, greata iar sper seara am facut febra. Azi dimineata m-am simtit bine...chiar n-am mai avut febra. de asemenea mi-au apraut niste pete pe fata insa vad ca au disparut...In liceul meu e epidemie de rubeola si mi-e frica sa n-am si eu. Este oare rubeola sau doar inceputul unei raceli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Sicur e vorba de o simpla raceala ai mai multa grija de u!

| QueenOfHearts a răspuns:

Daca nu ai urticarie...si petele ti0au disparut cred ca poti sa stai linistita, poate e doar o raceala.

| cinevaaaaa a răspuns:

Eu cred ca este inceputul unei raceli...i s-a mai intamplat unei prietene