| Babyk3yk3y a întrebat:

Buna fetelor. am si eu la voi. o mica rugaminte. dati-mi sfaturi sau siteuri cu exercitii pentru marirea sanilor. pentru ai face mai fermi.

Răspuns Câştigător
| Andreiutz_4276 a răspuns:

Sanii nu se mai maresc orice ai face, doar daca nu s-a oprit cresterea intregului organism. Dar ca sa fie fermi poti sa umpli 2 sticl de 0. 5 L cu apa, si tii una intr-o mana, una in cealalta mana, si le ridici la nivelul umerilor, sau pana sus, ca si cum te-ai intinde.Cam 10 minute pe zi cred ca sunt suficiente. Sper ca te-am ajutat:d

1 răspuns:
| xAvrilx a răspuns:

Trege-te pe role! Ajuta!
Funda?
Clik?
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7338