| anonim_4396 a întrebat:

Bună, imi doresc sa ma apuc de fumat. Voi ce credeți? Cum va simțiți cand fumați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OvYdYu2597 a răspuns:

Este cea mai proasta idei de a te apuca de fumat eu nu te sfătuiesc

41 răspunsuri:
| AndreiGaming123A a răspuns:

Fumeza jointuri sunt bune decat fumatul.

| AlessiaBisa a răspuns:

Ma simt foarte bine, de cand m-am apucat de fumat mi au crescut 2 aripi si usor usor imi iau zborul

| AlexIonut1337 a răspuns:

Mai bine stai cuminte, cumperi moartea cu banii.

| Dinu_Eleodor_1950 a răspuns:

Fumul de tutun dăunează coronavirusului... de sex masculin. Așa că, decât să te vaccinezi, afumă-te!

| Dandumitru a răspuns:

Succes! dar o sa fie mai greu sa te lasi cand o sa vrei sa renunti la tigari.