| lucianm22 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa ma apuc de fumat?

Răspuns Câştigător
| ItsMyTime a răspuns:

Doar daca nu ai ce face cu viata...

10 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu. De ce? Ca sa fi "cool"? Stai linistit. Peste cativa ani o sa regreti enorm. Eu iti spun sa nu te apuci.

| annkaa a răspuns:

Dupa parerea mea nu este prea bine sa te apuci de fumat...dar nu e un capat de lume daca incerci sa vezi cum ebig grin

| AlysaAly a răspuns:

Daca vrei sa treiasti mai putin in loc sa treiesti mai mult timp, treaba ta insa eu ti-as sugera sa nu alegi acel drum pentru ca este ca un drog si odata ce ai intrat in contact cu el nu vei mai putea rezista si nu vei putea sal lasi, ¿vrei sa ai o viata linistita? nu te lua dupa alti daca fumeaza, aceasta intrebare arata ca si cum cineva tear intreba daca fumezi sau vrei sa o faci?

| Bylok a răspuns:

Este decizia ta. Daca tu vrei sa faci acest lucru o sa iti distrugi viata,in unele momente vei vrea sa te lasi si nu o sa poti si o sa-ti para rau de aceasta decizie. Daca fumezi nu inseamna ca esti cool, ca esti de gasca, ca esti cel mai tare din parcare...inseamna ca vrei sa atragi atentia celorlalti prin niste chestii care lor li se par dumnezeiesti.Nu iti distruge viata!

| ItsMyTime a răspuns:

Fi atent ca poate iti revi si ajungi pe pamant
http://www.eva.ro/......10640.html

| xXCrystyanXx a răspuns:

Nu face prostia asta. Fumatul iti distruge corpul.Ficatul, inima, ai o sansa mai mare in a face cancer si muuulte alte boli.

| paulthegame a răspuns:

Nuuuuuuuuu! de ce nu? pentru ca tigara afecteaza plamani,gatul,o sati puta gura, o sa cheltui bani de geaba, mai bine du-te la sala!

| Raul_7987 a răspuns:

Nu trebuie sa te apuci de fumat. Orice varsta ai avea si ce probleme ai ava si etc nu trebuie sa te apuci de fumat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul este foarte periculos. O sa-ti distruga plamanii, ficatul, dantura...tot corpul. Indiferent de varsta, nu e bine sa fumezi. Gandeste-te ca, peste ani de zile, o sa-ti intemeiezi si tu o familie, iar sa afli ca nu mai ai mult de trait cred ca ar fi foarte dureros.Parerea mea: Nu te apuca e fumat! Nu castigi nimic daca fumezi, nu vei parea mai COOL, insa vei avea mult de pierdut, ceea ce este cea mai de pret : viatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!
eu nu demult am inceputlaughing d sunt mica pentru asa ceva dar anturajul bine tras de cateva ori si nu are niciun farmec nu sunt fumatoare am incercat doardar pe bune chiar nu are farmec pentru mine plus cand trag in plamani ma ustura gatul si e naspalaughingeu nu mai iau tigara-n gura nu numai pentru sanatate dar si pentru ca nu-mi place pur si simpluwinking