| patriciaandrei100 a întrebat:

Bună!
Îmi poate spune si mie cineva daca este ginecologie la Spitalul Grigore Alexandrescu București?
Va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Pune mana pe telefon si intreaba singura la botul calului
https://www.google.com/......ps?/search
primul link iti da nr de telefon

| patriciaandrei100 explică (pentru JicaContra):

Ho dragă ce te ambalezi așa.
Am pus o întrebare si răspunzi așa.
Vreau doar sa merg ca am o problema cu menstruatia atâta tot.
Sper ca doar mi se pare si ca nu ai răspuns pe un ton urât.

| JicaContra a răspuns (pentru patriciaandrei100):

Deh, asa sunt eu, mai nevricos tongue
dar, sfatul meu e corectwinking tongue

| patriciaandrei100 explică (pentru JicaContra):

Da da da ce să zic?