| Bettt:) a întrebat:

Am nevoie urgent de o parere. Care este cel mai bun chirurg pediatru din bucuresti? Dintre spitalul Grigore Alexandrescu din Bucuresti si Budimex, care este mai bun? Va multumesc

3 răspunsuri:
| monela23 a răspuns:

Eu nu cunosc pentru ca nu am avut treaba cu asa ceva dar un sfat til pot da cel ce este mai renumit cred ca este mai bun si pe urma daca un chirug se uita pe foaia de la radiografie atunci nu este bun e valabil pentru orice medic si asta o stiu de la un specialist
pa pa

Răspuns utilizator avertizat
| Iosif_Adelin_1997 a răspuns:

Eu zic ca la Grigore Alexandrescu daca e problema cu oasele ti-l recomand Pe Alexandru Ulici seful de sectie