| Corbu_Ramona_1993 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi cum sa scap de cearcane si de venisoarele verzi de sub ochi?! Am 13 ani si sunt fataa!

Funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| marinaa9 a răspuns:

Un anti-cearcan bun, sau odihneste-te mai mult caci apar din cauza oboselii.in schimb stiu persoane care dorm 10-11 ore si tot ai vinisoarele acelea.parintii tau le au?