| pheno94 a întrebat:

Hei! Puteti a-mi recomanda si mie niste cabinete oftalmologice si cabinete stomatologice mai ieftine si calitative, in Bucuresti, incercate de voi. Ca la care am fost mi se cerea si mult pe o lentila/lucrare sau facute necorespunzator. Banuiesc ca ati patit-o si voi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Eu voi merge sa imi schimb ochelarii la unul din centrele oftalmologice din Kaufland. In Kaufland Colentina stiu ca este unul, probabil si in altele. Nu imi aduc aminte cum se si numesc. Am trecut din intamplare pe acolo si cel care lucra acolo mi-a parut foarte ok si preturile bune.