| SHINeeLover a întrebat:

Imi puteti spune cateva metode de crestere in inaltime? Am 15 ani, inca mai pot creste in inaltime, am doar 162 de cm si chiar nu-mi place inaltimea mea, din foarte multe cauze.

As dori sa nu imi dati raspunsuri cum ar fi : sportul. Nu am un program "lejer" pentru a face un sport. Doar cateva metode pentru a creste in inaltime, va rog! big grin

Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Depinde cum sunt parintii tai. Daca si ei sunt mici si tu vei fi la fel(cam asa este in 95% din cazuri). Mananca si tu vitamine si eu am auzit ca daca stai atarnat de o bara ''suspendat'' cat poti tu si mai multe repetari cica mai castigi niste cm.

3 răspunsuri:
| minniemouse1312 a răspuns:

INOT!

| sabina00 a răspuns:

Baschetbig grin

| LaSloMan23 a răspuns:

Baschetul Foarte mult si Inotul sau Handballul