| Doηηa a întrebat:

Ceva metode de creștere în înălțime? Fără sport.
Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Eu fac niste exercitii pentru crestere si chiar ajuta, am crescut si la 20 ani :
http://wp.me/3hgwB

| ciprianb a răspuns:

Mai baga o fisa. Fara spot nu ai cum.gandeste un pic

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Ai putea face Hanndbal sau balet ori dans sau gimnasta ori dansatoare pentru ca nu poti creste f mult in inaltime fara sportbatting eyelashes

| AdiBSN a răspuns:

Fara sport? Esti o bucata de lemn cumva?