| alisa201921 a întrebat:

Bună. Îmi puteți spune în ce zile a ciclului menstrual este recomandat să se facă analizele hormonale (LH, TSH, estradiol). Medicul mi-a recomandat in ziua 9 a CM dar nu am putut ajunge și as vrea sa plec luna următoare. Mulțumesc pentru răspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Daca ti a spus in a 9a zi, atunci in a 9a zi din alta luna, ce intrebare e asta?

| alisa201921 explică (pentru blackann):

Am întrebat pe cineva care poate a mai dat astfel de analize, nu pe tine! Eu după cum știu se poate și mai devreme, dar voiam sa cer părerea altcuiva! Puteai sa treci peste întrebarea mea dacă ti-a părut cumva. Seară buna!